Krótkie dowcipy

Żona do męża: "Jesteś najgorszym leniem jakiego znam, pakuj się i wynoś."  "Ty mnie spakuj..."
1. "Gdybym kiedyś miał funkcjonować tylko dzięki jakiejś maszynie, to proszę, odłącz mnie"  "Nie ma sprawy"  "Ej, co ty robisz? Zostaw ten router!"
----------------
2. "Jak panu smakował chłodnik?"  "Dupy nie urywa."  "Cierpliwości."
-------------
3. Facet próbuje wyrzucić teściową przez balkon. Pod balkonem przechodzi sąsiad i krzyczy: "Panie, zabijesz pan człowieka!"  "To się pan odsuń!"
----------------
4. Co dzieli kobiety piękne od kobiet brzydkich? Odra.
---------
5. Idzie baca przez Saharę, spotyka Araba i pyta: jak daleko do morza. Ten mówi: "200 kilometrów" Baca na to: "Uuu, a to żeście se plażę odjebali"
-----------------
6. Żona dzwoni do męża do pracy: "Kochanie rano przez pomyłkę zamiast tabletek na rozwolnienie dałam ci na uspokojenie. Wszystko w porządku u ciebie? Jak się czujesz?"  "Osrany, ale spokojny."
--------------
7. W aptece: "Macie jakiś środek na porost włosów?"  "Mamy"  "Dobry?"  "Panie, widzicie tego wąsacza za kasą? To moja żona, próbowała tubkę zębami odkręcić"
---------
8. Żona do męża: "Mów po dobroci jak było, bo jak sama sobie wymyślę to dopiero będziesz miał przejebane!"
----------------
9. "Byłem u lekarza i poprosiłem o syrop od kaszlu, a on dał mi nie wiem czemu środek przeczyszczający"  "Zażyłeś ten środek?"  "Zażyłem"  "I co, kaszlesz?"  "Nie mam odwagi"
----------
10. "Wodociągi?"  "Tak, słucham?"  "Z kranu płynie woda"  "A co ma płynąć?"  "Sądząc po rachunku to bourbon"
--------------
11. On: "Kochanie, pójdziesz ze mną na siłownię?"  Ona: "Uważasz, że jestem gruba?"  "No dobra, jak nie chcesz..."  "I do tego leniwa?"  "Uspokój się"  "Masz mnie za histeryczkę?"  "Wiesz, że nie o to chodzi"  "Twierdzisz, że przeinaczam prawdę?"  "Nie, po prostu nie musisz ze mną nigdzie iść!"  "A dlaczego Ci tak zależy, żeby iść samemu?"
-----------
12. Poniedziałek rano, szef: "Co masz takie czerwone oczy, piłeś?"  "Nie! Płakałem cały weekend, bo brakowało mi pracy!"
------------
13. Pielęgniarka wchodzi do sali i pyta pacjenta: "Stolec był?"  "Ja tu leżę dopiero dwa dni i nie znam jeszcze wszystkich lekarzy"
--------------
14. Żona do męża: "Nie mogę zasnąć..."  "Bo zło nigdy nie śpi"
----------------
15. "Kelner, nie odpowiada mi ta zupa"  "A o co pan ją pytał?"
--------------
16. *puk*puk* "Kto tam?"  "Śmierć!"  "A idź w chuj!"  "To piszemy... rak wątroby"
------------
17. "Halinko, pamiętasz jacy byliśmy szczęśliwi dziesięć lat temu?"  "Ależ Stasiu, dziesięć lat temu nie znaliśmy się wcale!"  "No właśnie, no właśnie"
------------
18. Pewien facet wywozi kota ulice dalej od domu, wraca a kot siedzi na kanapie. Wywozi go 9 km dalej wraca do domu, kot siedzi na kanapie. Wywozi go za miasto i dzwoni do żony "Jest kot w domu?" A żona odpowiada "Jest"  "To daj go do telefonu bo się zgubiłem"
-----------
19. "Mówi  kapitan  Picard. A TERAZ KRZYCZY KAPITAN  PICARD."
----------------
20. Nie  + zł  = TAK
--------------
21. Żona do męża: "Jesteś najgorszym leniem jakiego znam, pakuj się i wynoś."  "Ty mnie spakuj..."
[x]